طراحی استرابورد

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی استرابورد حرفه ای

 

استرابورد چیست

استرابورد نوعی استند ایستاده تبلیغاتی هستند و می توان از آنها به عنوان استند های شهری نام برد. این سازه ها ابعاد بزرگ تری نسبت به سایر استند ها دارند و استفاده از آنها با توجه به دوام و سهولت استفاده در شهر ها ی بزرگ و کوچک رواج یافته.

می توان گفت استفاده از مکان مناسب برای برقراری ارتباط با مخاطب به منظور ارائه تبلیغات استرابورد را به عنوان یکی از محبوب ترین گزینه های تبلیغات شهری بدل نموده.

در طراحی استرابورد ها مسائلی چون سطح اجتماعی- اقتصادی مخاطبین و عملکرد و کاربری‌ های غالب منطقه شهری و ارتباط آن با سایر نقاط شهر مسئله ای حائز اهمیت است و سازه تبلیغاتی که در مناطق داخلی سطح شهر ها باشد تاثیر گذار تر هستند.

یک استرابورد می تواند جایگاهی برای هر نوع تبلیغ و اعلان باشد. طراحی استرابورد ها با توجه به نیاز های شما صورت می پذیرد و می تواند توسط طیف گسترده ای از مشاغل و خدمات مورد استفاده قرار گیرد.

طراحی استرابورد سازمانی

در طراحی های سازمانی معمولا اطلاع رسانی جهت وبینار ها ، همایش ها ، دوره های آموزشی و یا حتی تبریک و تسلیت جمعی یا شخصی ... بیان می گردد . طراحی سازمانی استرابورد می تواند در مورد زمینه های ذکر شده و مشابه آنها صورت گیرد. این سبک عموما توسط ارگان ها ، نهاد ها ، سازمانها ، ادارات عمومی و خصوصی و ... مورد استفاده است و طراحی استرابورد سازمانی با توجه به مطالب ارائه شده در آن انجام می گردد و و حجم مطالب ارائه شده در آن با توجه به اینکه مخاطب آن امکان صرف زمان در کنار استرا بور را دارد یا اینکه فقط چند ثانیه آن را می بیند باید تعیین گردد.

طراحی حرفه ای استرابورد

در طراحی حرفه ای استرابورد می توان یک یا دسته ای از کالا یا خدمات را ارائه نمود . البته باید به این نکته توجه داشت با توجه به اینکه بیشتر مخاطبان تبلیغات شهری معمولا به صورت عبوری آن را می بینند و شاید امکان مطالعه تمامی مطالب روی استرابورد ها را ندارند حجم مطالب استفاده شده در استرابورد به گونه ای باشد که در کمترین زمان بیشتری تاثیر ممکن را روی بیننده بگذارد.

طراحی فوری استرابورد

طرح های مناسبتی ، تبریک ها ، تسلیت ها و موارد این چنینی که نیاز به طراحی خاصی ندارند و تنها نیاز به تغییرات اندکی همچون زیرنویس یا استفاده لوگو در آنها می باشد را طرح قالب آماده می گویند. البته همانطور که گفته شد ممکن است این طرح ها امکان ویرایش و  تغییرات زیادی نداشته باشند و اگر نیازمند طراحی موضوعاتی خاص جهت طراحی باشید لزوما باید از منوی " طراحی حرفه ای استرابورد" استفاده نمایید