خواب نوزاد

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ ست اتاق کودک

وسایل دکوراتیور و اکسسوری اتاق کودک در طرح های دلخواه و جذاب با متریال های مختلف تولید می شوند. مانند ست کاور سطل و جا دستمال کاغذی اتاق کودک، لوستر و آباژور اتاق کودک در جنس های مخمل و هازان، ساعت دیواری اتاق کودک، پرده مخمل چاپی اتاق کودک و ... .

چاپ روی لوستر و آباژور اتاق کودک

انتخاب لوستر و آباژور اتاق کودک یکی از دغدغه های بزرگ والدین است؛ زیرا به موقع و در آرامش خوابیدن کودکان از موارد نگران کننده برای خانواده هاست پس انتخاب درست و خلاقانه لوستر اتاق کودک و آباژور اتاق کودک می تواند به این نگرانی ها پایان دهد.
دکوراسیون داخلی اتاق کودک دختر و اتاق کودک پسر می تواند با وسایل دکوراتیو جذاب و دلخواه کودکان مانند  استفاده از چاپ پرده اتاق خواب، چاپ روی لوستر اتاق خواب، چاپ روی آباژور اتاق خواب و حتی رنگ دیوارها و عروسک های داخل اتاق با هم ست شوند و در زیبایی طراحی داخلی اتاق کودک تاثیر به سزایی خواهد داشت.
طرح های متنوع و رنگ‌های شاد در دکوراسیون داخلی اتاق کودک تأثیر خیلی زیادی دارد. بهتر است در اولین قدم رنگ و طرح دلخواه لوستر اتاق کودک و آباژور اتاق کودک خود را انتخاب کنید. شما  می توانید از انواع شخصیت های کارتونی برای سفارش لوستر و آباژور استفاده کنید.
انواع چاپ روی لوستر اتاق کودک و انواع چاپ روی آباژور اتاق کودک در جنس های مخمل و هازان  در گالری شمسه نگار قابل سفارش است. همچنین شما می توانید انواع چاپ عکس دلخواه روی آباژور اتاق کودک و چاپ طرح دلخواه روی لوستر اتاق کودک را در طرح های متنوع و فانتزی انجام دهید.
در مجموعه شمسه نگار چاپ روی لوستر اتاق خواب دخترانه و اتاق خواب پسرانه همچنین چاپ روی آباژور اتاق خواب دخترانه و اتاق خواب پسرانه در طرح دلخواه شما و یا با استفاده از انواع طرح‌های زیبای موجود در گالری ما، با کیفیت حرفه ای و با استفاده از بهترین متریال و مدرن‌ترین دستگاه‌های چاپ انجام می شود. 

اهمیت لوستر و آباژور در اتاق کودک

برای خواب راحت و ایجاد نوری ملایم همچنین سرگرم شدن کودکان هنگام بازی کردن استفاده از لوستر و آباژور مناسب بسیار حائز اهمیت است و خانواده ها باید در طراحی اتاق خواب کودک خود دقت بیشتری بکنند. والدین می توانند با استفاده از چیدمان اصولی اتاق خواب کودک خود حس آرامش و لذت بخشی به آن ها هدیه بدهند.
 به طور مثال با یک لوستر طرح دلخواه و مورد علاقه کودکان خود حس خوبی به آن ها القاء می شود. ست لوستر و آباژور اتاق خواب کودک می تواند از شخصیت های کارتونی دلخواه کودکان باشد. همین طور شما می توانید با نصب پرده اتاق کودک و ست کردن طرح آن با لوستر اتاق کودک، آباژور اتاق کودک، ساعت رومیزی اتاق کودک، جای دستمال کاغذی اتاق کودک، سطل زباله اتاق کودک، فرش اتاق کودک، روتختی و روبالشی اتاق کودک طراحی زیبا و دلنشینی برای فرزندانتان داشته باشید.

تنوع در طرح و جنس لوستر و آباژور اتاق کودک

جنس لوستر اتاق کودک و جنس آباژور اتاق کودک خود را می توانید از جنس مخمل و هازان که نرم و زیبا هستند و چاپ به خوبی روی آن ها اجرا می شود انتخاب کنید و اینکه در برابر شستشو هم مقاوم تر هستند. 
وسایل اتاق کودک یکی از موارد مهم در دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک به حساب می آید و یکی از پر طرفدارترین طرح های لوستر و آباژور چاپی طرح هایی ست که کودکان علاقه زیادی به آن ها دارند و از تصاویر کارتونی و عکس های مورد علاقه آن ها می تواند تولید شود.
در گالری شمسه نگار با کیفیت ترین جنس های چاپی در طرح هایی که مناسب برای همه سنین و  اتاق دختران و پسران است را با دوخت سریع که هم ظاهری شیک و زیبا و هم تنوع زیادی دارد تولید می شود تا بتوانیم پاسخگوی همه دوستان عزیز با هر سلیقه ای باشیم. 
حتماً این موضوع را در نظر بگیرید که اگر کودک شما در سنی است که خودش می تواند دکوراسیون داخلی اتاقش را چیدمان کند و وسایل اتاقش را خودش انتخاب کند با علاقه و همفکری خودش این کار را انجام دهید زیرا حس بسیار خوب و آرامش بخشی به فرزندتان می دهید و برای او اتاقی را آماده می کنید که باب میلش است و ساعت ها در آن جا به بازی مشغول می شود و همین طور می تواند خواب آرام و دلنشینی داشته باشد.

تفاوت لوستر و آباژور دخترانه و پسرانه

طرح و مدل لوستر و آباژور اتاق خواب کودک خود را با توجه به جنسیت آن ها انتخاب کنید. مدل لوستر دخترانه را  با طرح هایی مثل گل، پروانه، شخصیت های کارتونی دخترانه مانند سفید برفی، سیندرلا، راپانزل، قلب و گل و … با رنگ های شاد مثل صورتی، قرمز، زرد، بنفش و .... می توانید سفارش دهید؛ بیشتر دختر بچه ها عاشق رنگ ها و طرح های فانتزی و شاد هستند. سعی کنید مدل لوستر و آباژور اتاق را با مدل روتختی و روبالشی اتاق خواب ست کنید.
مدل لوستر و آباژور پسرانه طرح های هواپیما، ماشین، خرس، توپ و شخصیت های کارتونی مثل مرد شگفت انگیز، وودی، بتمن، اسپایدرمن و … هستند بنابراین بهتر است لوستر اتاق خواب پسرانه را از بین طرح های جذاب و هیجان انگیز انتخاب کنید.
این طرح ها در رنگ های متنوع  و دلخواه موجود هستند. شما می توانید رنگ لوستر اتاق کودک پسرانه را از بین رنگ هایی مثل آبی، سبز، شکلاتی، طوسی و … انتخاب کنید.

هزینه لوستر و آباژور چاپی اتاق کودک

شما می توانید خرید لوستر اتاق کودک و خرید آباژور اتاق کودک خود را در عین جذابیت و زیبایی با قیمت مناسب و خوب انجام دهید. قیمت لوستر اتاق کودک و قیمت آباژور اتاق کودک بستگی به نوع پارچه چاپی و طرح دلخواه شما دارد.

کاور سطل و جا دستمال کاغذی اتاق کودک

یکی از پر فروش ترین وسایل ست در اتاق خواب کودک جا دستمال کاغذی و سطل زباله است که می توان آن ها را در طرح های دلخواه کودک شما به صورت چاپی با جنس های مختلف مثل مخمل و هازان تولید کرد. با این کار شما دکوراسیون اتاق فرزندتان را بسیار زیباتر چیدمان می کنید.

چاپ طرح دلخواه روی کاور سطل و جا دستمال کاغذی اتاق کودک

انواع چاپ سطل زباله کودک و چاپ جا دستمال کاغذی کودک برای اتاق بچه در جنس های مخمل و هازان در گالری شمسه نگار قابل سفارش است. همچنین ما می توانیم انواع چاپ عکس روی سطل زباله اتاق کودک و چاپ طرح دلخواه روی جا دستمال کاغذی اتاق کودک را در طرح های متنوع و فانتزی تولید کنیم.

در گالری شمسه نگار انواع مدل کاور سطل اتاق دخترانه و پسرانه و مدل کاور جا دستمال کاغذی اتاق پسرانه و دخترانه همچنین به صورت ست موجود است. شما  می توانید از انواع شخصیت های کارتونی برای سفارش استفاده کنید.

تفاوت کاور سطل و جا دستمال کاغذی دخترانه و پسرانه

طرح سطل و جا دستمال کاغذی اتاق خواب کودک خود را حتما با توجه به جنسیت آن ها انتخاب کنید.

طرح کاور جا دستمال کاغذی و سطل زباله اتاق خواب دختر را با شخصیت های کارتونی دخترانه مانند آنا، بل، راپونزل، مریدا و … با رنگ های شاد مثل صورتی، سفید، زرد، بنفش و .... می توانید سفارش دهید بیشتر دختر بچه ها عاشق رنگ های شاد و شخصیت های کارتونی زیبا هستند. برای زیبایی بیشتر اتاق خواب کودکتان سعی کنید مدل کاور چاپی سطل و جا دستمال کاغذی اتاق را با طرح ساعت رومیزی و طرح فرش اتاق خواب ست کنید.

طرح چاپ سطل و جا دستمال کاغذی پسرانه طرح های کامیون، ماشین، توپ و شخصیت های کارتونی مثل باز لیزری، وودی، آلوین، بتمن و … هستند پس تا آنجایی که می توانید سطل زباله و جا دستمال کاغذی اتاق خواب پسرانه را از بین طرح های هیجان انگیز و جنگی انتخاب کنید. این طرح ها در رنگ های دلخواه فرزندان شما موجود هستند. شما می توانید برای سفارش از رنگ های آبی، طوسی، مشکی و … انتخاب کنید.

تنوع در طرح و جنس کاور سطل زباله و جا دستمال کاغذی اتاق کودک

جنس کاور سطل زباله اتاق کودک و جنس کاور جا دستمال کاغذی اتاق کودک خود را می توانید از مخمل و هازان که نرم و زیبا هستند و چاپ به خوبی روی آن ها اجرا می شود انتخاب کنید؛ مهم تر از همه اینکه قابل شستشو هستند.

سایز هر دو استاندارد است و به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید. همچنین مقاوم هستند و شکسته نمی شوند چرا که در اتاق بچه ها خطر شکستن وسایل و آسیب رساندن به کودکان آن ها را تهدید می کند پس با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

در گالری شمسه نگار با کیفیت ترین جنس های چاپی در طرح هاییی مناسب برای همه سنین و اتاق خواب دخترانه و پسرانه که هم ظاهری شیک و هیجان انگیز و هم تنوع زیادی دارد در اسرع وقت تولید می شود تا بتوانیم پاسخگوی همه مشتریان با هر سلیقه ای باشیم.